Plan lekcji - obowiązuje od dnia 12 maja 2014 r.

Klasa 1a
Nr Godz Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 7:30- 8:15 j.niemiecki-1/3
j.rosyjski-2/3 #1ab
  j.niemiecki-1/3
j.rosyjski-2/3 #1ab
WF-2/2 #1ac WF-2/2 #1ac
2 8:20- 9:05 r_fizyka historia r_mat WF-2/2 #1ac
3 9:10- 9:55 j.polski WF-1/2 informatyka-1/3
j.angielski-2/3
chemia j.polski
4 10:00-10:45 matematyka kultura j.angielski-1/3
informatyka-2/3
religia matematyka
5 10:50-11:35 biologia wos matematyka j.polski j.angielski-1/3
j.angielski-2/3
6 11:55-12:40 historia j.polski religia j.angielski-1/3
j.niemiecki-3/3
fizyka
7 12:45-13:30 WF-1/2 PO przedsięb. j.angielski-2/3
j.niemiecki-3/3
geografia
8 13:35-14:20  WF-1/2
przedsięb.  GDDW  
Klasa 1b
Nr Godz Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 7:30- 8:15 j.rosyjski-2/3 #1ab j.niemiecki-3/3 j.rosyjski-2/3 #1ab WF-2/3 #1ac WF-2/3 #1ac
2 8:20- 9:05 informatyka-2/2 przedsięb. j.angielski-1/2
j.angielski-2/2
j.angielski-1/2 WF-2/3 #1ac
j.niemiecki-3/3
3 9:10- 9:55 informatyka-1/2
j.angielski-2/2
WOS j.polski j.polski j.angielski-1/2
j.angielski-2/2
4 10:00-10:45 matematyka geografia j.polski kultura r_biologia
5 10:50-11:35 historia j.polski matematyka historia fizyka
6 11:55-12:40 biologia PO r_biologia religia GDDW
7 12:45-13:30 j.niemiecki-2/3 WF-1/3 chemia-1/1 matematyka WF-1/3
8 13:35-14:20 j.niemiecki-2/3 WF-1/3  religia przedsięb.  
9 14:25-15:10       WF-1/3  
Klasa 1c
Nr Godz Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 7:30- 8:15 j.rosyjski-2/3 #1ab
  j.rosyjski-2/3 #1ab
j.angielski-3/3
WF #1ac WF #1ac
2 8:20- 9:05 chemia j. niemiecki  WOS przedsięb. WF #1ac
3 9:10- 9:55 j.polski kultura j.angielski-1/3
j.niemiecki-3/3
matematyka j.polski
4 10:00-10:45 j.polski r_j.polski-1/1 matematyka j.angielski-1/3
informatyka-2/3
matematyka
5 10:50-11:35 j.angielski-1/3
j.niemiecki-3/3
GDDW biologia historia historia
6 11:55-12:40 j.niemiecki-1/3
j.angielski-3/3
fizyka przedsięb. j.polski geografia
7 12:45-13:30 WF-1/1 informatyka-1/3
j.angielski-3/3
religia j.polski religia
8 13:35-14:20   PO  WF-1/1
 
9 14:25-15:10  
 WF-1/1    
Klasa 2a
Nr Godz Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 7:30- 8:15 r_fizyka-1/1   j.polski j.polski  
2 8:20- 9:05 j.niemiecki-1/2
j.rosyjski-2/2
WF-1/2 j.niemiecki-1/2
j.rosyjski-2/2
j.polski hist. i społ.
3 9:10- 9:55 r_mat WF-1/2 r_fizyka-1/1 matematyka r_mat
4 10:00-10:45 r_angielski-1/2
r_angielski-2/2
r_angielski-1/2
r_angielski-2/2
matematyka matematyka r_angielski-1/2
r_angielski-2/2
5 10:50-11:35 GDDW j.angielski-1/2
r_informat.-2/2
r_informat.-1/2
j.angielski-2/2
r_angielski-1/2
r_angielski-2/2
religia
6 11:55-12:40 hist. i społ. j.angielski-1/2
r_informat.-2/2
r_informat.-1/2
j.angielski-2/2
j.angielski-1/2
r_informat.-2/2
j.polski
7 12:45-13:30 hist. i społ. matematyka WF-1/2
r_informat.-1/2
j.angielski-2/2
fizyka
8 13:35-14:20 WF-2/2 #2ab  
 religia WF-2/2 #2ab
9 14:25-15:10 WF-2/2 #2ab        
Klasa 2b
Nr Godz Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 7:30- 8:15   r_mat WF-1/2   r_niemiecki-1/2
r_rosyjski-2/2
2 8:20- 9:05   r_mat WF-1/2 WF-1/2 r_niemiecki-1/2
r_rosyjski-2/2
3 9:10- 9:55 j.niemiecki-1/2
j.rosyjski-2/2
j.niemiecki-1/2
j.rosyjski-2/2
j.angielski GDDW j.angielski
4 10:00-10:45 hist. i społ. r_niemiecki-1/2
r_rosyjski-2/2
j.angielski r_fizyka j.polski
5 10:50-11:35 matematyka r_fizyka r_fizyka religia j.polski
6 11:55-12:40 j.angielski j.polski r_fizyka j.angielski religia
7 12:45-13:30 r_angielski j.polski hist. i społ. r_angielski matematyka
8 13:35-14:20 WF-2/2 #2ab hist. i społ.
 matematyka WF-2/2 #2ab
9 14:25-15:10 WF-2/2 #2ab        
Klasa 2c
Nr Godz Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 7:30- 8:15   WF-1/2   j.rosyjski-2/2 j.polski
2 8:20- 9:05 WF-1/2 r_wos j.niemiecki-1/2 przyroda j.angielski
3 9:10- 9:55 WF-1/2 przyroda r_wos przyroda j.niemiecki-1/2
j.rosyjski-2/2
4 10:00-10:45 religia r_j.polski j.polski r_j.polski religia
5 10:50-11:35 j.polski j.polski j.polski matematyka wos
6 11:55-12:40 r_wos j.angielski j.angielski r_historia historia
7 12:45-13:30 r_wos matematyka matematyka r_historia historia
8 13:35-14:20 WF-2/2 #2ab j.polski
 GDDW WF-2/2 #2ab
9 14:25-15:10 WF-2/2 #2ab        
Klasa 2d
Nr Godz Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 7:30- 8:15 WF-1/2 j.rosyjski-1/2 j.niemiecki-2/2
r_biologia
2 8:20- 9:05 j.polski WF-1/2 hist. i społ. r_chemia r_biologia
3 9:10- 9:55 r_chemia r_mat r_mat j.angielski WF-1/2
4 10:00-10:45 hist. i społ. r_biologia r_mat r_biologia j.rosyjski-1/2
j.niemiecki-2/2
5 10:50-11:35 religia j.polski r_chemia j.polski matematyka
6 11:55-12:40 matematyka j.polski r_chemia matematyka j.angielski
7 12:45-13:30 matematyka hist. i społ. r_biologia  religia j.angielski
8 13:35-14:20 WF-2/2 #2ab  
 GDDW WF-2/2 #2ab
9 14:25-15:10 WF-2/2 #2ab